2000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Bağlantı Elemanları Satışı

Bir hırdavatçı dükkanından çok daha fazlasını müşterilerine sunan internet sitesinde ancak fabrikasından veya yetkili satış mağazasından alabileceğiniz birçok ürünü bulmanız mümkündür.

Bu tür ürünlerin bir veya birkaç modelinin satışının yapılmadığı aynı zamanda piyasada bulunan bütün muadil ve farklı modellerinin de satışının yapıldığı hırdavat sitesi ihtiyacınız olan alanda aradığınız bütün malzeme ve ürünleri en kısa sürede ulaşabileceğiniz bir uzaklıkta bulunacak şekilde sizlere hizmet veriyor.

Mobilya Bağlantı Elemanlarını Nasıl Alabilirsiniz?

İnternet sitesinde satılan ürünler arasında bulunan mobilya bağlantı elemanları bir hırdavat dükkanında aradığınızdan çok daha fazla modeliyle ve çeşidiyle birlikte bu internet sitesinde satılıyor.

Mobilyaların montajında ve parçalarının birleştirilmesinde kullanılan bu ürünler farklı boyutlarda, farklı şekillerde ve farklı malzemeler ile üretilmiş ürünler olarak dikkat çekiyor.

Plastik veya demir olarak daha çok bulabileceğiniz bu ürünleri satın alarak mobilyalarınızda meydana gelen arızaları giderebilirsiniz. Bağlantı elemanları sayesinde mobilyalarınızı çöpe atmaktan veya eskiciye satmaktan kurtarabilirsiniz.

Hırdavatçı E Mağazada Satılan Birkaç Ürünün Tanıtımı Aşağıda Yapılmıştır.

Çekmece Yanları
Farklı modelleri bulunan ve çekmece yanı ismiyle satılan ve bağlantı elemanları arasında belki de en çok ihtiyacımız olan bu ürün hırdavatçı internet sitesinin dikkat çeken ürünleri arasında bulunuyor.

Frenli ve normal modelleri bulunan bu ürünü alarak bilgasayar masasının veya çekmecesi bulunan diğer mobilyalarınızın bozulan çekmece yanlarını yenileyerek çekmecelerinizin yeniden işlev kazanmasını sağlayabilirsiniz.

70 Türk lirası ile 100 Türk lirası arasında değişen tutarlarda satışı yapılan bu ürünlerin siparişini vermeniz halinde kısa sürede teslim alabileceksiniz.

Sabitleme Parçası

Mobilya bağlantı elemanları arasında olup da en çok tercih edilen ürünlerden birisi belki de sabitleme parçası olarak satılan bu üründür. Nedeni ise sabitleme parçası olarak satılan bu ürünün hemen hemen bütün mobilyaların sabitlenmesinde kullanılabilecek olmasıdır.

Deprem bölgelerinde özellikle tercih edilen bu ürün ile mobilyalarınızı duvara monte ederek bu ürünle sabitleyebilir ve devrilmesini ya da kaymasını önleyebilirsiniz.

Oldukça küçük bir parça olan bu ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlı olarak satılan üründen dilediğiniz sayıda sipariş vererek bütün mobilyalarınızı sabitleyebilirsiniz.

Köşebent

Köşebent olarak satılan bu üründe iyi bir sabitleyici olarak kullanılabilir. Aynı zamanda mobilyaların iç kısımlarında ve köşelerinde bulunan eklemelerin yeniden montajının yapılması için de kullanılabilen bu aparat ile mobilyalarınızı sağlamlaştırabilir ve çöpe atılmaktan kurtarabilirsiniz.

Uygun fiyatlı ve küçük boyutu ile taşınması kolay olan bu üründen dilediğiniz kadar sipariş ederek sahibi olduğunuz bütün mobilyaları yenileyebilir ve sabitleyerek sağlam kalmasını sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.