2000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim

Apel Şeffaf Silikon - 280 Ml

Barkod : 8697464781488
Ürün Kodu : BETA.602.27.002
Süper Hızlı Kargo
2000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
21.07.2024 tarihine kadar kargoda
71,27 TL

Apel Genel Amaçlı Silikon, çok geniş kullanım alanına sahip yüksek kaliteli bir dolgu malzemesi ve sızdırmaz yapıştırıcıdır. Cam, doğrama, metal, fayans, parke, PVC ve genel inşaat malzemeleri de dahil pek çok gözeneksiz malzemeye güçlü ve hızlı yapışma sağlar.  %100 Silikon yapıya sahip mastik yapıştırıcı ve derz dolgu malzemesidir. Su ve rüzgar izolasyonu sağlar.

%100 Silikon.
Yüksek uzama katsayısı
Esnek. Kuruduktan sonra elastikiyet kaybına uğramaz.
Mantar ve küfe karşı koruyucu içerir.
Asetoksi kürleşme.
Parlak yüzeylere dahi mükemmel tutunma sağlar.
Ayna yapıştırma işlemlerinde kullanımı tavsiye edilmez, aynalarınızın arkasında korozyona sebep olabilir. Bu işlemleriniz için nötr APEL MS700 Ayna Silikonu kullanınız.
Tiksotropiktir. Düşey yüzeylerde akma yapmaz.
Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır. Değişim veya iade işleminiz için destek hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Sipariş oluşturduğunuz ürünler satın alma ekranlarında size gösterilen tarih / tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.