2000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Mobilya Tekerleri

Ev ve ofis mobilyaları, el aletleri ve şantiyede kullanıma uygun ağır araçlar, jant çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Bu tip tekerlekleri çeşitli mobilya kategorilerinde bulabilirsiniz. Evde ve ofiste kullanıma uygun bu tür tekerlekleri karşılaştırabilir ve ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Farklı kalite ve tasarıma sahip jantlar arasında, bu tür mobilyalar için uygun bir ürünü kolayca bulabilirsiniz. Bir dizi sabit veya döner mobilya tekerleri bulabilir ve aradığınız ürünü kolayca alabilirsiniz. Yük kapasitesi, tekerlek çapı ve yerden yükseklik gibi tekerlek kategorisinden elde edebileceğiniz bu ürünlerin özelliklerini elde edebilirsiniz. Bu ürünler arasında, dolaplarda ve yüksek taşıma kapasitesine sahip ağır nesnelerde kullanıma uygun dayanıklı ürünler ayırt edilebilir.

Aynı zamanda saydam, siyah, gri, yeşil ve turuncu renk seçenekleri gibi mobilyanın rengine göre seçim yapabileceğiniz jant seçenekleri bulunmaktadır. Dekoratif tasarıma sahip bir dizi tekerlek bulacaksınız. Mobilyalara ek olarak, bu kategorideki arabalarda ve her tür servis aracında kullanıma uygun mobilya tekeri bulabilir ve bu ürünleri kendi başınıza basit bir kurulum işleviyle kolayca monte edebilirsiniz. Bu jant modellerine ek olarak, ağır endüstriyel araçlarda kullanılan paletler için jant çeşitleri bulabilirsiniz.

Mobilya Tekerleklerinin Teknik Özellikleri

Ev ve ofis için mobilya için en uygun fiyatlı tekerlek tiplerini kolayca bulabilirsiniz. "Tekerlekler" bölümünde ihtiyaç duyduğunuz tekerlekleri bulabilirsiniz. Mobilya makaraları kategorisinde, farklı renklerde, farklı tekerlek çaplarında ve farklı taşıma kapasitelerinde birçok türde mobilya makarasına sahibiz.

Kullanım alanına bağlı olarak, poliamid, PVC, siyah plastikten yapılmış mobilya tekerleklerinden size uygun mobilya tekerleğini seçebilirsiniz. Şeffaf mobilya tekerlekleriyle dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz. Yeni mobilya tekerlekleri ile odanıza tamamen farklı bir atmosfer verebilirsiniz. Eski mobilyaları yükseltmek için renkli mobilya tekerlekleri almak adına mobilya tekeri fiyatları incelenebilir.

Mobilya tekerlekleri tercihinize göre takılabilir. İsterseniz masaya bağlı döner tekerleklerle mobil mobilyalar satın alabilirsiniz. Tekerlek mobilyaların taşınmasını kolaylaştırır. Ofislerde kullanılan yemek odası mobilyaları için hareketli tekerlekler işleri kolaylaştırır. Özellikle, yüksek taşıma kapasitesine sahip mobilya makaraları ve mobilya tekerlekleri kategorisindeki dayanıklı mobilya makaraları ağır yüke sahip dolaplar ve mobilyalar için uygundur.

Sabit ve hareketli mobilya tekerleklerine ek olarak, U-tablalı cıvata, fren ve döner bağlantıya sahip mobilya tekerlekleri de bulabilirsiniz. Küresel tekerleklere sahip EF serisi, hem mobilyalarda hem de ticari ekipmanlarda kullanılan mobilya tekerlekleridir. Bu preslenmiş çelik sac malzeme ile sanayi tipi tekerler estetik bir görünüm sağlar.

Bir Mobilya Tekerleği Nasıl Seçilir?

Mobilya tekerlekleri seçerken, asıl şey mobilyalarınızı nasıl kullandığınızdır. Sık sık hareket ettirirseniz, seçtiğiniz masa tekerleğinin zemine zarar vermediğinden emin olmalısınız.

Bir mobilya tekerleği seçerken bir diğer önemli faktör, onu masaya nasıl takılacağıdır. Bu kategorideki vida, tablo, iğne veya tablo türlerine bakarak civatalı teker mobilyalarınızla kolayca uyumlu hale getirebilirsiniz.

Bir Mobilya Tekerleği Nasıl Kurulur?

Mobilya tekerleğini takarken, eski tekerleğin vidalarını ve masasını mobilyalarınıza zarar vermeyecek şekilde çıkarmanız gerekir. Örneğin, sürgülü bir dolabın tekerleğini takarsanız, kaydırıcıyı tamamen kilitledikten sonra batırmaya başlayabilirsiniz. Vidaları düzgün şekilde sıkmanız gerekir, böylece hiçbir kıvrılma veya boşluk olmaz.

Mobilya tekerleğinin montajının bir başka önemli yönü, tekerleğin takılması gereken yerde deformasyon olmaması veya malzeme kaybıdır. Bu, tekerlek tablasının veya cıvatanın mevcut alana tam olarak sığmamasına neden olur.

Mobilya Tekerlek Boyutları

Mobilya tekerleğinin boyutları hem kullanım hem de estetik açıdan çok önemlidir. Örneğin, bir tekerlek seçerken, mobilyanızın rengine ve yapısına göre bir model seçerseniz, dekorasyonunuzla uyumlu bir bütün oluşturacaksınız.

Gri, siyah, beyaz ve şeffaf renkteki tablalı teker sayesinde mobilyanızın görünümüne uyum sağlayabilirsiniz. Tekerlekler farklı ebatlarda mevcuttur. Büyük mobilyalarınız için büyük dekoratif tekerler seçebilirsiniz. Mobilyanız fazla yer kaplamazsa, küçük tekerlekler kullanımınız için daha yararlı olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.