2000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Elektrik, inşaat ve sanayi sektörünün günbegün artış gösteren büyüme grafiği ile sektörün gerekliliği ürünlere de ihtiyaç artmaktadır. Bu sektörlerin gerekliliği olan kompresör ürünü ise özellikle inşaat sektörü için en gerekli yapı market ürünlerinden biri olmaktadır. Bununla beraber küçük ölçekli reklam işletmeleri ve daha birçok işletmelerde kullanılmaktadır bu ürün.

Yapı Market Ürünü: Kompresör

Ürünün temini yapı marketleri ile sağlanabilmektedir. Basınçlı hava aktarımı görevi ile ihtiyaç duyulan her sektör için farklı özellikleri ile satışı gerçekleştirilir. Kompresörlerin birbirinden farklı teknik parçaları bulunabileceği için bu ürünlerin kırılan veya değiştirilmesi gereken aksesuarları için yapı marketin satış imkanı da bulunmaktadır. Kompresör, piston yatağı, basınç ayarı menüsü, güç seçenekleri, çeşitli aksesuar parçaları ve göstergelerin zarar görmesi durumunda bu teknik parçaların temini yapı market aracılığı ile sağlanabilmektedir. Ayrıca zarar gören; krank mili, piston ve silindirler gibi önemli parçalar için de temin sağlanabilir..

Hava Kompresörü İçin Seçenekler

Hava kompresörü için seçenekler detaylıca incelenmelidir. Farklı güç seçenekleri bulunan bu ürünlerin ihtiyacınızı karşılayacak güç seçeneğinde olmasına dikkat edebilirsiniz. Monofaze yağsız kompresör seçiminde de motor gücü önemli bir ayrıntı olarak yer alır. Tercihiniz için hangi motor gücü bulunan kompresörün ne kadar işinize yarayacağı şeklinde değerlendirme yapabilirsiniz. Satın alınacak ürüne ilişkin birçok teknik detay ve güç incelemesi, ürünün özelliklerine göre değerlendirmeye alınabilir. 

Stanley ve Star Kompresör Ürün Özellikleri

Satın alma için referans kullanıcılar tarafından ideal olarak değerlendirilen Stanley ve Star kompresör ürünlerinin, ürün özellikleri ve bu özelliklere ilişkin değerlendirmeler oldukça önemli olmaktadır.

Ürününün ne işinize yarayacağı ve hangi sınırlarda işlem göreceği gibi konular için cevap niteliği taşımaktadır Stanley ve Star ürünler. İşlevselliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek için kıyaslama yapılabilir. Ancak ürünlerin özellikleri farklı olduğu gibi teknik parçaları da farklı olmaktadır.. Kıyaslama durumları, bazı durumlarda söz konusu olmamaktadır. Teknik parçalarının birbirinden farklı işlevlere sahip olması ile kıyas yapmak doğru olmayacaktır. 

Stanley Hava Kompresörü

Fabrika çıkışlı sıfır elden olan Stanley kompresör için ürüne ihtiyaç duyan sektör, büyük veya küçük ölçekli hizmet sağlayan sektörler olmaktadır. Ürünün 1,5hp ve 6Lt 8Bar özelliği, gücünü gösteren detay olarak yer almaktadır. İdeal kapsamında değerlendirilebilecek güç seçeneği, kolay okunabilir gösterge ve kolay taşınabilir olması ayrıcalığı ile Stanley ürünleri basınçlı hava kompresöre ihtiyaç duyan herkes için değerlendirilebilecek bir üründür. Küçük ölçekli işletmelerin iş ihtiyaçlarını karşıladığından ve ekonomik olmasından dolayı tercih edilmektedir. 

Star Kompresör Ürünleri Hakkında

Yapı marketi hizmetinden faydalanan birçok sektör için tercih edilen bir diğer kompresör ürünü ise Star kompresör olmaktadır. Star kompresörün iki farklı ürün olarak yer alması ile kullanıcı için seçenekler artmaktadır. Ürünlerinin farklılıkları esasen işlevsellik boyutu ve motor gücüne bağlı olmaktadır. Ancak bu durumun ayrıcalığı diğer ürünlere göre daha fazladır. Ürün için ihtiyaca göre seçenek alternatifi bulunmaktadır.

Dizel veya benzin kullanılacak kompresör için tank boyutları da farklı ölçülerde bulunmaktadır. Ayrıca basınçlı havanın hava akış miktarı ve benzin miktarı göstergeleri de daha farklı olarak bulunmaktadır. Referans kullanıcılar tarafından övgü ile bahsedilen bu kompresör ürününün çoğu ihtiyaca göre tasarlandığı değerlendirilirse tavsiye niteliğinde olmaktadır. 

Kompresör Alımında Hangi Durumlar İncelenmelidir?

Satın alınacak kompresörün pek çok konuda incelenmesi tavsiye edilmektedir. Kullanıcı tavsiyeleri doğrultusunda alınacak ürünlerden elde edilen verim daha fazla olurken, inceleme yapmadan satın alınan üründen daha az verim alınabilmektedir. İnceleme ve tavsiye kısımları kompresör alımı için önemli ayrıntılar olmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.