2000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Sürgü Mekanizmaları

Kapı ve pencere malzemeleri, kapı ve pencereleri daha kullanışlı hale getirmek ve bunları kullanırken olası hasarları önlemek için tercih edilen malzemelerdir. Kapıların ve pencerelerin sürekli açılması ve kapatılması, aşınma gibi sorunlara neden olabilir. Bu gibi sorunları önlemek için kapı ve pencere malzemeleri kullanılır. Ayrıca kapıların içinde ve dışında kullanılan birçok malzeme bu seçeneklerdendir.

Kapı Ve Pencereler İçin En İşlevsel Malzemeler Hangileridir?

Kapı ve pencereler için birçok farklı malzeme var. Pencere kapıları için sünger, özellikle soğuk yerlerde, yaygın olarak kullanılan malzemelerden biridir. Soğuk havanın kapılara ve pencerelere girmesini önlemek için kullanılır. Havanın girmesini önlemek için boşluklar bir süngerle kapatılmıştır. Kullanım kolaylığı için kendinden yapışkanlıdır.

Sünger pencere bandı kapı kasetlerinden daha ince olacak şekilde tasarlanmıştır. İncelik ile pencerelere uygulamak kolaydır. Kapı ve pencerelerde kullanılan panel tiplerinde de esnek modeller bulunmaktadır. Esnek malzemeden yapılmış kendinden yapışkanlı bantlar daha uzun ömürlü koruma sağlar. Aşınma ve etkili sıkıştırma nedeniyle de tercih edilir. Genişliğe bağlı olarak esnek bantlar çeşitli seçeneklerde mevcuttur.

Kapı ve kapı malzemelerinin aşırı açılmasını önlemek için kullanılan pencere malzemeleri arasına bir kapı tamponu yerleştirilmiştir. Kapının dışında bulunur, böylece kapı belirli bir yerde durur. Böylece, kapı çıkıntıların sonuna kadar açılmayacak ve benzer sorunlar çözülmeyecektir. Kapı tamponları farklı renk ve modellerde temin edilebilir. Kapı durdurma veya kapı durdurma, bir kapıyı belirli bir seviyeye açmanıza izin veren ve açık olduğu yerde durdurulabilen bir üründür.

Kapı ve pencere malzemeleri arasında yer alan bu ürünler hem sabit hem de mobil olarak kullanılabilir. Sabit modeller, tutkal veya vida seçenekleriyle mevcuttur. Hareketli modeller, kullanım kolaylığı sağlayan doğru yerde kullanılabilir. Kapı kolu modelleri küçük ama etkilidir. Kapı veya pencere cibinlikleri, pencere veya kapılar açıkken sineklerin çevreye girmesini önlemek için kullanılır. Bir mıknatıs veya benzeri malzemelerle sabitlenmiş herhangi bir zamanda çıkarılabilir. Özellikle yaz aylarında kapı ve pencerelerin her zaman açık olduğu yerlerde cankurtaranlardır.

Sürgülü Kapı Mekanizması

Aşağıdan çalışan sürgü mekanizması sadece ahşap ve alüminyum çerçeveli kapılarda kullanılır.
Tavandan zemine kolay kurulum zaman kazandırır.
İşletim sistemi sessiz ve güvenlidir.
Bilyalı rulman silindiri poliasetal plastikten yapılmıştır.
Özel tasarım sayesinde, vida delikleri veya delikleri açmadan kullanılır.
Hareket sırasında, kapak kapanmaz.
En önemli özelliği ilkbahar; ayar vidası olası uyumsuzluğu ortadan kaldırır.

Üstten Kayar Kapı Sistemleri

Kayar kapılar için sürgülü sistem donanımı ön panel için şık çözümler üretiyor. Yatak odaları ve koridorlardaki sürgülü kapılar, geniş bir dolap kullanmak için iyi bir çözümdür. İçeriğe kolay erişim açık kapılardaki boşluğu etkilemez. Basit ve sessizdirler, Sessiz Sistem kullanılarak özenle kapatılırlar.

Sürgülü Kapı Sistemlerinin Özellikleri

80 kg yük kapasitesine sahip kayar kapı mekanizması, en büyük kabin kapılarında bile harika çalışır.
Yaşam alanlarına benzersiz bir karakter seviyesi katan ayrıntılar yalnızca ilk bakışta görünmez.
Depolarınızdaki ve dolaplarınızdaki parçalar yaşam alanlarına yansır.

Sürgülü kapı mekanizması, çeşitli ebat ve ebatlarda çeşitli alternatif kabin kapıları sunar.
Dolap kapılarının tasarımı ve estetiği, öne kolayca monte edilebilen ve yaşam alanlarının tarzını tamamlayan sade ve şık tasarımlı dolaplara özgü alüminyum sürgülü kapı mekanizması sayesinde ön plana çıkıyor. Hem de sürgü mekanizması fiyatları özel olarak listelenmektedir.

Mükemmel görünüm ve mükemmel kullanım deneyimi ile kullanıcılarına konfor ve pratiklik sağlar.
Mekanizmaları nedeniyle dolaplar kapanırken ses çıkarmaz, kullanım rahatlığı ve pratiklik maksimum seviyeye çıkar.

Kompakt mekanizma, kabin kapıları arasındaki mesafeyi en aza indirir.
Kolay montaj ve demontaj vardır.
Taşıma kapasitesi 80 kg kadardır.
Uzun ömürlü ve sessiz bir işi vardır.
Sac malzemeden üretilmiştir.
Sürgülü panel kapaklarında kullanılır.
Kapak sistemi, tutucu mekanizmasındaki ayar vidası kullanılarak ayarlanır ve ürün sabittir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.