2000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Tapa ve Keçeler

Silindir, şaftın etrafına sarılı eğimli bir düzlemden oluşur. Eşyaları bir arada tutmak için kullanılır. Çivinin bir noktaya nüfuz etmesi için, çekiçle çok büyük bir kuvvet uygulamak gerekir. Ancak bir vida bir çivi kadar kuvvet gerektirmez. Çünkü vida tapası eğimli düzlemle aynı prensipte çalışır. Yani, etrafındaki vida yolu uzatır ve yoldaki kuvvetten kazanma kaybına neden olur. Vidanın üzerine uygulanan kuvvet, vidanın adımı boyunca girmesine izin veren daha büyük bir kuvvete dönüştürülür. Vidalar ayrıca dönme hareketini ilerletmenin en kolay yoludur.

Kullanım Alanlarına Göre Vida Türleri

Montaj Vidaları: genellikle üçgen profil metrik ve inç. Birlikte 2 veya daha fazla parçayı bağlamak için kullanılırlar.

Hareket Vidaları: Hareket ve kuvvet iletmek için kullanılan KARE, TRAPEZ, TESTERE ve YUVARLAK profil pervaneleri. Genelde mengene, pres, torna, freze makineleri ve hareketli makineler için tezgahlarda kullanılır.

Boru Vidaları: Sabit ve bağlantı borusu bağlantılarında üçgen profil olarak kullanılır. Borular ve bağlantı parçaları, hidrolik sistemler vb. Vidalar kullanılır. Diğer vidalarda olduğu gibi, ipliğin çapı ile değil, borunun iç çapı ile belirtilirler. Buna boru vidası denir, çünkü yalnızca boru bağlantıları için üretilmiş ve standartlaştırılmıştır. Boru vidasının yivli kısmı normal kısım ile tamamen aynıdır. Ancak, borular için vidaların aralıkları normal aralıklarla vidalardan daha küçüktür. Yani, bir parmağın sıradan bir vidadan daha fazla dişi vardır. Boru vida tapaları ve türlerinin önemli bir özelliği, dişlerinin 1/16 oranında inceltilmesidir. Metrik ve inç ebatlarında üretilirler. İki tip silindirik ve konik boru vidası vardır.
Konik boru vidası dişli parçayı kapatmak için kullanılır; Genel olarak tekstil makineleri ve mantarlar vb yerlerde kullanılır.

Yapışkan Vidalar Nelerdir?

Yapışkan tapalar tepsi başına 50'lik paketler halinde satılmaktadır. Mobilyadaki vidalar ortadaki kötü görüntüyü gidermek için kullanılır. Mobilya rengine uygun ve çeşitli renk seçenekleriyle sunuluyor. Mobilyada kullanılan farklı ebatlardaki vidalar için farklı ebatlarda tutkal bujileri mevcuttur. Mobilyadaki kötü vidaların görünümünü kullanmak çok kolaydır ve şık, hoş ve karizmatik bir görünüm kazandırır. Geniş yüzey kabiliyetlerinden dolayı çok şık bir görünüme sahiptir. Diğer yapısı diğer uygun malzemelerden daha dayanıklı ve sağlamdır.

Yapışkan mantarlar (yuvarlak kahve 20 mm, yuvarlak kahve 24 mm, kare kahve 20x20 mm, kare kahve 30x30, armut 14 mm, venge 14 mm) şekil, renk ve boyutlara örnektir. Başka birçok benzer depolarımız var ve ürünlerimiz keçe ve plastikten yapılmış, çok güçlü ve dayanıklı. Herhangi bir alet veya ürün gerektirmeyen yapışkan tapaların kullanımı da çok kolaydır ve kötü bir görünüm bırakmaz. Yapmanız gereken, ürün yapıştırıcısındaki parçayı çıkartıp vidaya doğru şekilde takmaktır. Yapmanız gereken tek şey eviniz ve mobilyalarınız için doğru rengi seçmek ve kurulumu uygulamaktır.

Yapışkan Vida Özellikleri

Tutkal vidalı kapakların asıl amacı, mobilya tapaları özelliklerinin daha da şık olmasını sağlamaktır.
Bunu akılda tutarak, değerli müşterilerimize daha güzel ve daha sağlıklı görünmelerini sağlamak için yapışkanlı vidalı bir fiş kullanmaya karar verdik.
Evinizde ve iş yerinizde tüm dolaplara takılan vidalar zayıf, estetik ve çekici bir görünüm yaratır.
Bu zayıf görüntüyü önlemek için dolaplarınıza takılı vidaların üzerine monte edilmiştir.
Geniş yüzey kabiliyetlerinden dolayı çok şık bir görünüme sahiptir.
Dekoratif olarak da kullanılır.
Farklı yapısı nedeniyle, ürün diğer uygun malzemelerden daha dayanıklıdır.
Renk grafiğimiz farklı renk seçeneklerine sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.