2000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Kapı Kolları
​​​​​​​
İnsanların yaşam alanlarını dekore ederken dikkat ettikleri birçok husus ve faktör vardır. Evlerin, yazlıkların, kışlıkların, iş yerlerinin, otellerin ve daha birçok mekanın dekorasyonu uzman ellere bırakılmaktadır.

Yaşam alanlarının en vurucu ve dikkat çekici ögesi olan kapıların tasarımları da mekana ve modaya uygun tercih edilmektedir. Tercih edilen mekanın özelliklerine göre seçilen kapı kolları  farklı materyallerde ve renklerde imal edilmektedir. 

Kapının rengine, dokusuna ve büyüklüğüne göre tercih edilen kapı kolları müşterilerin de istek ve talepleri doğrultusunda seçilmektedir. Her odanın kendine özel bir tarzı olduğundan ötürü, tercih edilen kapılarda bu bağlamda olmaktadır. Özellikle aynalı kapı konu ya da porselen kapı kolu  tercihinde bulunan insanların, mekanın dokusunu bozmadan karar vermesi gerekmektedir.

Dizayn edilen ve dekore edilen her mekanın kendine özel bir dili vardır. Mekanın melodisini dinlemeden yapılan dekorasyon işlemleri hayal kırıklıkları ile sonuçlanmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sektöre hakim bir firma vasıtası ile istenen özelliklerde dekorasyon malzemelerine kısa sürede ulaşılmaktadır.

​​​​​​Kapı Kolları Çeşitleri

Kapı kolları kendi aralarında yapılarına göre adlandırılmaktadır. Ön plana çıkan seçenekler arasında porselen kapı kolu, yale kapı kolları, aynalı kapı kolları, cumbalı kapı kolları gelmektedir. Yapı marketlerden toptan kapı kolu olarak da temin edilebilen tüm modeller, uygun fiyatlar ile satın alınabilmektedir.

Banyo kapı kolları, oda kapı kolları, ofis kapı kolları, wc kapı kolları, okul kapı kolları, balkon kapı kolları, kapının materyaline, rengine, kilidine ve kullanım alanlarına göre tercih edilmektedir. Birinci sınıf malzeme ile üretilen kapı kolu fiyatları çeşitliliklerine göre belirlenmektedir.

Klasik desenli kapılar ile modern görünümlü kapıların kapı kolları seçimi de aynı doğrultuda farklı olmaktadır. Yapı marketler vasıtası ile toptan kapı kolu ​​​​​​alışverişi yapılmaktadır. İstenen her türlü dekorasyon ürünü hakkında detaylı bilgi almak, fiyat araştırması yapmak ve modaya uygun kullanımı kolay ürünleri temin etmek oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir.

Müşterilerini finansal olarak da düşünen bir yapı market ile iletişime geçerek kapı kolu fiyatları hususunda da hizmet almak mümkün kılınmaktadır. Tercih edilen kilidin büyüklüğüne göre yale kapı kolu da sıklıkla kullanılmaktadır.

Modern Kapı Kolları

Tasarım ürünler, her dönem ön planda olmaktadır. Dekorasyon malzemeleri temin etmek adına iletişime geçilen kaliteli bir yapı market vasıtası ile tasarım ürünlere ulaşmak çok daha kolay hale gelmektedir. 

Evin en mahrem ve en özel yeri olan banyodaki dekorasyonun önemi çok daha ayrı tutulmaktadır. Banyo kapısının da banyo kapı kolu tercihinin de önemi oldukça fazladır. Beyaz ve açık renkli kapıların kolları, kapının dokusuna uygun olarak seçilmelidir.

Aynı zamanda eskitme model ahşap renkli kapıların kolları da aynı doğrultuda koyu renk seçilmelidir. Kapıların ebatlarına göre belirlenen yale kapı kolu tercihleri, konfor ve dizaynı da beraberinde getirmektedir.

Türkiye'de birçok noktada yapı market zinciri olan, kaliteli ürünler çerçevesinde müşterilerine hizmet sunan bir firma ile kurulacak iletişim sonrası tüm dekorasyon ürünlerine anında ve uygun fiyatlara sahip olunmaktadır. 

Toptan Kapı Kolu Alışverişi

Alışveriş yaparken uygun fiyatlar ile kaliteli ürünleri bir arada bulmak isteyen herkesin, sektöre hakim bir firma ile kontak kurması gerekmektedir. Dekorasyon malzemeleri, birçok farklı çeşitte satışa sunulmaktadır.

Ödeme kolaylıklarındaki seçenekler, ürün teslim işlemleri, iade ve değişim işlemleri, gizlilik ve güvenlik koşulları ile müşterilerinin yüzünü güldüren, finansal olarak da ziyaretçilerinin cebini düşünen bir firma vasıtası ile yapılan alışverişler olası hayal kırıklıklarının ve yaşanması muhtemel sorunların önüne geçmektedir.

Tekrar dile getirmek ve altını çizmek gerekir ise banyo kapı kolu, oda kapı kolu, otel kapı kolu, ofis kapı kolu tercihleri yaparken aynalı kapı konu, porselen kapı kolu ya da başka seçenekler sıklıkla tercih edilmektedir 

Tercih edilen modeller mekanın ve ortamın dekorasyonuna, dokusuna, diline ve kullanım amacına göre belirlenmektedir. Satın alınmak istenen kapı kolları, alanında uzman bir firma vasıtası ile temin edilmelidir.

Uygun fiyatlar ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin beğenisini toplayan, ürünlerin güvencesi firmanın garantisi altında olduğu bir alışveriş tercih edilmelidir. Yapılan alışverişler güvenilir bir yapı market sayesinde, tüm dekorasyon malzemelerine anında ulaşılmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.