2000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Mobilya Bağlantı Elemanları
​​​​​​​
Mobilya bağlantı elemanları, bir insanın hayatını oldukça kolay ve basit hale getiren gerçekten mükemmel malzemelerdir. Bu malzemeler evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılır ve tercih edilir. Kurulum çok pratik ve zahmetsizdir. Takılması kolaydır ve sökülmesi kolaydır. Farklı renk ve ebatlarda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tek yapmanız gereken zevkinize ve konumunuza uygun bir donanım seçmektir.

Çok dayanıklıdırlar ve montaj sırasında kırılamaz veya bükülemezler. Mobilya bağlantı elemanları Farklı boyutlar ve renkler nedeniyle kullanılan yüzeylerde daha şık bir görünüm sağlar. Bu bağlantı elemanlarını yazarsak; plastik bağlantı vidası, metal bağlantılar, plastik raf pimleri, metal raf pimleri, etejler, plastik flanşlar, metal flanşlar, yapışkan kapaklar, metal kapaklar, plastik kapaklar, plastik halkalar, ayak flanşları, yatak çerçeveleri ve çerçeve bağlantıları, borular ve metal bağlar. Yaygın olarak belirli yerlerde kullanılır; masalar, sandalyeler, mobilyalar, raflar, karyolalar vb.

Mobilya Donanım Özellikleri

Sitelerde çeşitli fonksiyonlara sahip mobilya bağlantı elemanları bulabilir, bu ürünler arasında ihtiyaç duyduğunuz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. İnşaat ve onarım için gerekli malzemeleri bulabileceğiniz modeller, müşterilerine mobilya parçaları kategorisinde çeşitli ürünler sunmaktadır. Mobilya donanımı mobilya donanımı kategorisine erişerek ulaşılması zor ürünlere kolayca erişebilirsiniz.

Bu kategoride kırılmış ve eksik mobilya bağlantı elemanları bulabilir ve bu ürünlerin özelliklerini karşılaştırarak uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz: beton, tavan levhaları, doğal taş, tuğla, alçıpan, delikli tavanlar, alçıpan, galvanizli ahşap vidalar uygundur alçı elyaf gibi yüzeyler için. Farklı amaçlarla, farklı uzunluk ve setlerde kullanılabilen bu ürünleri bulabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun bir ürün satın alabilirsiniz.

Kullanışlı montaj fonksiyonu 10 fındık paketinde satılan ürünlerin teknik bilgilerine ihtiyaç duymadan, incelenebilecek galvanizli kaplamalı somun çeşitlerinde kullanılabilir, bu ürünler arasında uygun boyutta bir ürünü kolayca bulabilirsiniz. Vidalama ürünlerine ek olarak, mobilya parçaları kategorisinde vidalayarak köşe donatı, mobilyaya bağlanmış vida gibi ürünleri de bulabilirsiniz. 4 veya 8 parça halinde satılan bu ürünlere ek olarak, vidalı kapaklar gibi ürünlere bakarak elde edebilirsiniz.

Mobilya Donanımı Üretimi

Mobilya bağlantı aparatı ve elemanlarımız, mobilya montajında ​​(mutfak dolapları, raflar, gardırop, çeşitli dolaplar, masalar ve birçok panel mobilya çeşitleri) kör köşe kurtarmak için bu elemanlar kullanılır.

Klasik köşe T-eklemleri ve L dolap askıları, piyasada en yaygın kullanılan bağlantı elemanlarıdır. Güvenilirlik ve kullanım kolaylığına ek olarak, bu parçalar büyük ilgi çekmektedir. Mobilya, montaj cihazları veya daha genel anlamda, birleştirip ürettiğimiz bağlantı elemanları için ana cihazlar sunulmaktadır.

Neden Bağlantı Elemanları Kullanılmalı?

En güçlü ürün gruplarından biri, ahşabın kalıplanması sayesinde mobilyaların canlandığı ve farklı tasarımlara sahip tüm yaşam alanlarının ayrılmaz bir parçası olan bağlantı elemanlarıdır.

Mobilya sektöründe çığır açan ve "merkezi çektirme" ilkesiyle bağlantı elemanları geliştiren bir şirket. Bu, mobilya endüstrisinde bir devrim niteliğindeki bağlantı elemanlarındaki teknoloji ve uzun yılların tecrübesi ile en önemli markalardan ve lokomotif ürünlerinden sadece biri. Bu bileşiklerin buluşu, dünya çapında demonte mobilyaların montajını kolaylaştırmıştır ve bu nedenle demonte mobilyaların üretimi ve satışı üzerinde mobilya bağlantısı olumlu bir etkiye sahiptir.

Birçok bağlantı elemanı dahil olmak üzere geniş ve güçlü bir ürün yelpazesine sahiptir. Günümüzde mobilya üretiminde daha yaygın hale gelen petek paneller için her türlü çözümü sunan, tüm bağlantı elemanlarıyla tüm ihtiyaçlara cevap veren, mobilyanın benzersiz dayanıklılığını sağlayan, milimetrelerdeki hatalara izin veren ve uygulayıcılara kolaylık sağlayan ürünler bu kategoriden çıkmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.