sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Testere Çeşitleri Ve Özellikleri

Genellikle sunta, ahşap kirişler ve parke zemin gibi malzemeleri kesmek için kullanılan, farklı özelliklere sahip dairesel testereler kurarak kullanılan testere aksesuarları; Kullanım alanınızı genişletebilirsiniz. İhtiyacınız olan testereleri hepsiburada.com ayrıcalığıyla alabilirsiniz.
Düz çizgileri doğru ve hızlı bir şekilde kesmek için dairesel testereleri kullanabilirsiniz. Uzun kalın malzemeler için kullanıldığında bir avantaj elde edersiniz. Genellikle ahşap, sunta, sert döşeme ve döşeme panellerini kesmek için kullanabilseniz de, farklı bıçak türlerini kullanarak çalışacağınız malzeme miktarını artırabilirsiniz.

Dış çaplar, malzeme kalınlığı, diş sayısı, deliğin iç çapı gibi çalışacağınız malzemeye uygun dairesel testerelerin boyutlarını seçebilirsiniz. Çok sayıda dairesel testere bıçakları vardır ve çeşitli yapı ve kalınlıktaki malzemeleri kesebilirsiniz. Metaller, asfaltlar, seramikler ve fayanslar, mermer, granit vb. Dayanıklı malzemeleri kesebileceğiniz dairesel testereler de bulabilirsiniz.

Örneğin, metal ve demir dışı malzemeleri kesmek için bölümlenmiş testere bıçaklarını kullanabilir; Doğal taş, mermer, granit kesimi için elmaslı daire testereleri seçebilirsiniz. Dairesel testereler değiştirilebilir ve işinizde maksimum üretkenliği sağlamak için çeşitli malzemeleri kesmek için kullanılabilir.

Dairesel testere bıçakları güçlü ve dayanıklıdır, bu da size para kazandırır. En karmaşık işleri hassasiyet ve kesim hızı ile gerçekleştirebilirsiniz. Daire testerelerin güvenli ve verimli kullanımı için bıçağın titreşimini ve aşınmasını kontrol etmelisiniz. Hepsiburada.com ile farklı markalarda, farklı malzemeleri kesebileceğiniz farklı dış çaplarda, farklı dişli numaralarına sahip, dünyaca ünlü markaların dairesel testerelerine erişebilir ve keseceğiniz malzemeye bağlı olarak, size en uygun ürünlere erişebilirsiniz.

Testere Aksesuarları

Testereler, ahşap, ahşap, ahşap, plastik veya metal gibi malzemeleri kolayca kesebilen ve farklı çalışma prensipleriyle düz, köşeli veya hareketli kesime olanak sağlayan aletlerdir. Testereler iki yakıt ve elektrik olarak ikiye ayrılır. Testere aksesuarları, testerenizdeki çeşitli malzemelerin kesilmesini kolaylaştırır, testerenin ömrünü uzatır ve size güvenle çalışma imkanı sunar.

Testere Aksesuarları Nelerdir?

Daire testereler, gönye testereler, dekupaj testereleri, skor testereler, tilki kuyruğu testereleri, şerit testereler, demir ve kıl testereleri geniş bir ürün yelpazesinde mevcuttur. Testere bıçağı, en güçlü ve en dayanıklı testere aksesuarlarından biridir. Hız, temizlik, doğruluk, stabilite ve açısal hassasiyet değişkenlik gösterir. Testere bıçağı ve elektrikli testere bıçağı seçerken, testere bıçağının özellikleri dikkate alınmalıdır. Ayrıca, hıza, motor gücüne, koruyucu mahfazanın iç boyutlarına ve motor milinin boyutuna dikkat etmelisiniz.

Mil hızı ve devir sayısı bıçağın boyutuna bağlıdır. Testere bıçaklarındaki bıçaklar sert ve özel alaşımlardan yapılmıştır. Testere bıçağı, dinamik balanslama ve eksenel ve radyal akış kontrolü sağlar. Bıçaklar, bazı özelliklere, boyutlara, fonksiyonel parametrelere ve bıçakların malzeme özelliklerine bağlı olarak iki kategoriye ayrılır. Bunlar katı ve katı dairesel testerelerdir. Testere aksesuarları istediğiniz bıçak, bıçak ile kullanılabilir. Buradaki en önemli kriter, testerenizin tipidir.

Elektrikli testere için aksesuar seçerken daha seçici olmanız gerekir. Daha geniş bir elektrikli ürün yelpazesine sahip oldukları için birbirleriyle uyumlu olmayabilirler. Bu, makinenizin ömrünü kısaltabilir. El testerelerinin aksesuarlarının montajı özel bir bilgi gerektirmezken, elektrikli testerelerin aksesuarları daha profesyonel bir şekilde kurulmalıdır.

Dairesel Testerelerin Çeşitleri

Dairesel testerelerde kullanılan bıçaklar, testere bıçakları ile aynıdır ve sadece çapı farklıdır. Dairesel testereler ve dairesel testereler bu ürün grubunda en çok satan markalardır ve müşteriler tarafından talep edilmektedir. 

Çekirdek Çapları 10 mm'den daha kalın çaplara kadar çekirdek çapları vardır. Göbek çaplarındaki fark, makinenin girişinden kaynaklanmaktadır. Daire testerenin göbeğinin çapı, makineye monte edilen alanın çapına göre seçilmelidir.

Makineye testere aksesuarları bıçaklarının dönme yönüne uygun olarak monte edilmelidir. Ek olarak, bu makinelerde çalışırken tüm gerekli ve eksiksiz önlemler alınmalıdır. Aksi takdirde ciddi kazalara ve yaralanmalara neden olabilir.

Elektrikli Testereler - Ürün Çeşitliliği

Elektrikli kriko, yumuşak ahşaptan çeliğe ve cama kadar geniş bir malzeme yelpazesinden düz ve kavisli kesim yapabilmenizi sağlayan çok yönlü bir araçtır. Ancak, aletin kendisi evrenseldir ancak donanıma sahip değildir: her görev için özel bir elektrikli testere bıçağı gereklidir. Her durumda bir elektrikli testere için bir testerenin nasıl seçileceğini anlamak için, diğerlerinden farklı olan bazı bıçakları seçerken hangi kriterleri kullanacağınızı ve bunları işaretleyerek nasıl değerlendireceğinizi bulmanız gerekir.

Markete gidip bulmaca rafına baktığınızda, hepsinin çok farklı olduğunu göreceksiniz. Sadece bıçağın uzunluğu, genişliği ve kalınlığı ile değil aynı zamanda dişlerin büyüklüğü, kesme kenarının geometrisi ve kuyruğun görünümü bakımından da farklılık gösterirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.