2000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Mobilya Kapak Sistemleri

Şüphesiz ki her kapalı ortamın  bulunmak zorunda olan bir mobilya eşyası vardır. Evlerde iş yerlerinde, ofislerde, hastaneler, kafeler, restoranlar, oteller ve daha bir çok alanda ortama hakim olan mobilyalar zaman içerisinde aşınırlar. Bu aşınma ise en çok kapağı olan mobilya çeşitlerinde görülür. Bu sebeple mobilya kapak aşınması engellenemez olduğu için değiştirilmesi gerekir.

Bu değişikliği ise mobilya kapak sistemleri sayesinde kolay, rahat ve hesaplı bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür. Bu sayede kendisi aşınmamış dolapların kapaklarını değiştirerek adeta yeni bir mobilya görünümü verdiğiniz eşyalarınızı daha uzun süreli ve değişik şekillerde kullanabilmeniz mümkün olmaktadır.

Mobilya Aksesuar Çeşitleri

Mobilya aksesuarları özellikle bir ev içerisinde kullanılan ve zamanla değiştirilmesi gereken eşyalardır. Özellikle bir mobilya kapağı üzerindeki menteşe zaman içerisinde aşınır ve bunu gidermek için piston adı verilen sistemler kullanılabilir.

Sizler de yapı marketimiz üzerinden rahatlıkla bulabileceğiniz onlarca kapak ürününü incelemek ve oturduğunuz yerden satın alıp adresinize teslimat seçeneği ile de kolaylık elde edip eşyalarınıza yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ayrıca site üzerinden kapak sistemi fiyatları da sorgulayabilir. Bütçenize uygun seçimlerle hem zamanınızdan hem de cebinizden kar elde edebilirsiniz.

Bu anlamda tasarruf sağlayan bu site üzerinde ayrıca bar makasları adı verilen makaslar da bulunur. Bu alet ile kendi kapak işlerinizi kendiniz yapabilir, ekstra ücret ödemeden rahatlık ile yeni mobilya tasarımları yaratabilirsiniz.

Kapak Sistemleri Yan Ürünleri

Bir mobilya kapağı basit bir ürün gibi gözükse de üzerinde onlarca farklı yan ürün bulunur. Ve bu yan ürünlerin hemen hepsinin önemli görevleri vardır. Değişen parçalar olarak da bilinen bu ürünleri site üzerinde bulabilirsiniz. Türkiye’ nin en büyük sanal yapı marketi olan bu sitede Samet duolift çeşitlerini de inceleyebilir, fiyat seçenekleri ile de tasarruf sağlayabilirsiniz.

Ayrıca blum aventos adı verilen katlanarak açılır kapak olarak da bilinen kapak çeşidini  de özellikle mutfak dekorasyonunu seven ve mutfak alanını geniş tutmak isteyen kişiler için önermekteyiz. Çünkü bu sistem alan kullanımını minimuma düşürürken aynı zamanda da hoş bir görünüm sağlamaktadır. Hem açılır sistemin içerisindeki piston sayesinde aşınma engellenir, hem de görünüm açısından zengin bir dolap elde edilir.

Bir mobilyanın en çok kullanılan alanı kulpları ve kapaklarıdır. Kulplar zaman içerisinde aşınır, rengi gider veya kırılır. Ancak bu sizi o mobilyayı komple değiştirme fikrine itmemeli. Her yapı markette bulunan kapak kulplarını kendi zevkinize ve mobilyanın görünümüne uygun seçebilir bu sayede yeni bir görünüm kazandırmış olursunuz.

Kapak Sistemlerinde Pistonlu Yapılar

Bir mobilyada açılıp kapanan ve zamanla aşınan yer menteşedir. Günümüz mobilya imalatçıları menteşeleri raflara kaldırdı yerine ise pistonlu yapılar kullanmaktalar. Bu pistonların amacı kapağın birden açılması ve birden kapanıp çarpması ile oluşacak zararları engellemektir.

Pistonlar ise kendi arasında sınıflandırılabilir ancak, bunlardan en çok kullanılanı gazlı piston çeşitleridir. Bu piston çeşitlerinin tercih edilme sebebi hem maliyetidir hem de içerisinde kullanılan gazlar sayesinde çok daha yumuşak bir açılma ve kapanma sağlamasıdır. Hidrolik sistemler adı da verilen bu piston çeşitlerine site üzerinden rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca bahsedilen bu sitede her ürünün özellikle de Samet monolift seçeneklerinin ayrı açıklama, fiyat bilgisi ve yan ürününü bulabilmeniz mümkündür. Sürekli eşya değiştirip masraf yapmaya artık son. Sizler de en büyük yapı market ile tanışın, hem paranız hem zamanınız cebinizde kalsın. Bu sayede de tasarruf sağlamış olun. Unutulmaması gerekir ki insanlar için geri alınamayacak tek ve elzem şey zamandır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.