2000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Gönye Kesme Makinesi Fiyatları, Özellikleri
​​​​​​​
Hassas kesim işlerinde kullanılan gönye kesim makinelerine, aradığınız makineyi bu ürünlerden kolayca alabilirsiniz. Ahşap ve metal üstten gönye kesme makinesi bulabileceğiniz siteler, geniş bir yelpazede binlerce ürün sunmaktadır. Sitede alüminyum, plastik ve ahşabı kesmek için kullanabileceğiniz, gönye kesim kategorisinde kullanılan çeşitli ürün kategorilerini bulabilirsiniz.

Bu makinelerin özelliklerini farklı testere çaplarıyla değerlendirebilir ve ihtiyacınız olan ürünü kolayca seçebilirsiniz. Bu ürünler, tozu alma özelliğine sahip gönye testereleri içerir. Aynı zamanda, kategoriden fren sistemli gönye kesme makinelerini alabilir ve bu gönye kesme makineleri arasında çeşitli acılardan kesim yapmanızı sağlayan kolay kullanım sunan ürünleri seçebilirsiniz.

Bu ürünler arasında markaları çeşitli işlevlerle karşılaştırabilir, istediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Bu çok amaçlı kesme makineleri arasında, güvenli kullanım için güvenilir bir yay sistemine sahip makineleri de görebilirsiniz. Aradığınız ürünü hızlı ve kolay bir şekilde alabileceğiniz kategoride, zorlu kesme koşullarında kolayca kullanılabilen güçlü gönye testereleri satın alabilirsiniz.

Gönye Kesme Sistemi

Gönye testereler, hızlı ve kolay kesim için kullanılan tabla testereleri arasındadır. Açı kesme ve açı kesme dahil olmak üzere birçok farklı kesim işleminin kullanımı kolaydır. Kayar mekanizmalar kullanılarak geniş alanlar üzerinde kesilebilir ve tam olarak kesilebilirler.

Etkili Kesim İçin Gönye Kesme Çeşitleri Nelerdir?

Gönye kesme makineleri üretim özelliklerine ve motor gücüne bağlı olarak değişir. Motor gücü 1000 ila 1800 watt arasında değişmektedir. Bu güç parametreleri testerenin etkili bir şekilde kesme yapmasını sağlar. Sert ve yoğun malzemelerin kolay kesimi için özellikle güçlü testereler. Testere bıçağının dönme hızını da etkileyen motor gücü sayesinde hızlı kesim mümkündür.

Gönye kesme makineleri iki farklı modelde mevcuttur. Birincisi sabit bir testere, diğeri hareketli bir testeredir. Sabit bir testereye sahip olanlar için, malzemeyi kesme işlemi yapmak için testereye taşınmalıdır. Bu tip, özellikle uzun veya geniş malzemeler için daha etkilidir. Hareketli testere modelleri, testere malzemenin üzerine indirilerek kesilir.

Bu üstten gönye kesme makinesi modelleri, daha dar ve daha kısa malzemeler azalır. Kesme kalınlığına bağlı olarak, seçenekler 52 mm ila 210 mm arasındadır. Bıçak çapına bağlı olarak gönye testere seçenekleri de sunulmaktadır. 190 mm ila 305 mm arasında değişen bıçaklarla uygun kalınlıkta malzemeler kesilebilir. Bir açıyla kesmek için plastik kesme aletleri manuel olarak kullanılır. Bu ürünler istenen açıyı sağlamak için kanallarla donatılmıştır. Bu kanallara testere yerleştirilir ve bir açıyla kesim yapılabilir.

Gönye Kesme Uygulamaları Nelerdir?

Gönye kesme makineleri, kullanılan bıçağın türüne bağlı olarak çeşitli malzemeleri kesebilir. Kesme işlemi ahşap, metal, plastik ve alçıpan gibi malzemeler için uygun bıçaklar kullanılarak gerçekleştirilebilir. Taşınabilir bir araç olarak, herhangi bir alanda bir elektrik kaynağı ile çalışabilir. Bu kapsamda gönye kesme fiyatları ürüne ve markaya göre değişir.

Bir Gönye Kesme Makinası Nedir?

Gönye kesim makineleri metal, ahşap ve plastik gibi malzemeleri kesmek için tasarlanmıştır. Bu ürün hassas kesim sağlar ve malzemenin herhangi bir açıyla kesilmesini kolaylaştırır. Kesici alet aynı zamanda tozu emerek kolay ve rahat kullanım sağlar.

Kesme makinesinin bıçağına göre çok fazla malzeme kesebilirsiniz. Ayrıca, ürünler bir elektrik kaynağına sahip olduğundan, bunları yanınızda taşıyabilir ve her yerde kullanabilirsiniz. Testereleri modellerine göre kontrol edebilir ve birkaç adımda sipariş edebilirsiniz. Makineyi açıyla kesmek için nasıl kullanılır?

Ürünler iki gruba ayrılır: sabit ve mobil. Her iki gönye testere modelinin kullanımı çok kolaydır. Sabit bıçağı, keseceğiniz malzemenin üzerine elle taşımak yeterlidir, ancak sadece hareketli kesme makinesini kesmek istediğiniz malzemenin üzerine indirin. Bu modelleri gönye kesme fiyatları kategorisinde karşılaştırarak alabilirsiniz.

Gönye Kesim Modelleri Ve Fiyatları

Gönye testere modelleri çok çeşitli işlev ve tasarımlara sahiptir, ancak fiyatları ile her bütçeye uygundur. Kullanmak istediğiniz alana ve tercih ettiğiniz özelliklere bağlı olarak bütçenize en uygun testereyi kolayca bulabilirsiniz.

Bu alanda gönye kesme makinası birçok marka tarafından üretilmektedir. Seçtiğiniz marka, bir ürünün fiyatını etkileyen en önemli kısımdır. İmalatta kullanılan malzeme ve dayanıklılık da fiyat değişimlerinin sebeplerinden biridir. Satın almadan önce ürünleri karşılaştırabilir ve marka karşılaştırması yapabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.