2000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Çekmece Rayları

Mutfaklarımızda, banyolarımızda veya evimizde depolanacak diğer ürünlerimizde bulunması gereken çekmecelerde raylı sistem de bulunmaktadır. Çekmece rayı sisteminiz varsa ve çekmece rayları uzun süredir aşınmış ve kırılmışsa, mobilyalarınızı değiştirmek yerine çekmecenize uygun çekmece rayları satın alarak mobilyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Güncel teleskopik ray fiyatları her bütçeye uyabilir.

Mobilya Rayları Avantajları

Mobilyanızın raylı bir kutuya sahip olması şu anda bir avantajdır, çünkü raylı kutu modellerinin ayrıntılarını bulmak artık çok kolaydır. Çekmece raylarını değiştirmek ve mobilya çekmecesini uzun süre kullanmak yerine yeni çekmece rayları satın almak istiyorsanız, bu ekonomik bir çözüm olacaktır ve en sevdiğiniz mobilyaları bir süre kullanmanıza izin verir.

Mobilya Rayları Nasıl Kurulur?

Konforlu tasarımı ve kurulum kolaylığı sayesinde, çekmecelere yönelik rayların nasıl monte edileceği ile ilgili sorunuza cevap verebiliriz. Bu yüzden çekmece kılavuzlarını kurmaktan korkmayın. Çekmece kılavuzu alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey mobilya çekmecenizin büyüklüğüdür.
Mobilya çekmecenizin boyutlarına uyan klasik çekmece rayı çeşitlerine bir göz atmalı ve uygun çekmece raylarına sahip ürünleri almalısınız. 17 mm, 27 mm, 35 mm ve / veya 45 mm'lik çekmece ebatları mevcuttur ve tüm bu çekmece ebatlarına ulaşabilir, sepetinize uygun ebatlarda ürünler ekleyebilir, güvenli ve hızlı alışveriş yapabilirsiniz.

Raylı Sistemler Ve Kutu Çeşitleri

Çekmece bilya kılavuzlarını kılavuz sistemleri ve çekmece ürün çeşitlerinde bulabilirsiniz. Mutfak çekmeceleri için tandem raylar ve sistemleri tercih edilir çünkü mutfak çekmecelerinizi daha işlevsel ve daha uzun süre dayanır. Mağazalarda bulabileceğiniz diğer çekmece kılavuzları aşağıda özetlenmiştir: çift açmalı çekmece kılavuzları, bilyalı çekmece kılavuzları, teleskopik çekmece kılavuzları, çekmece frenleri, yan çekmece frenleri, mobilya çekmeceleri. Çekmece kılavuzları, mutfaklı ve banyolu raylı kutu sistemleri ve bu ürünleri kullanan kullanıcılar için diğer ürünler yedek tutulmalıdır. Bu sizin evinizde olmalı ve öngörülemeyen durumlarda kutularınız derhal onarılmalıdır. Bu aşamada onarım ve kurulum için tandem ray fiyatları da gözden geçirilebilir.

Mobilya Rayları Özellikleri

Çekmece, çekmecelerin rahat ve sessiz kapanması için kılavuzluk eder. Çekmece kılavuzları, çekmecelerin rahat ve sessiz bir şekilde kapanması için hareket kolaylığı sağlar, çekmecelere monte edilmiş bir tekerlek mekanizması ile tahrik edilir.

Karmaşık kapanma nedeniyle tasarlanan yeni nesil çekmece kılavuzları ve geçmişte kullanılan gürültülü çekmece çekmeceleri, kullanım kolaylığı ve estetik görünümleri nedeniyle tercih edilmektedir. Çekmecelerin açılıp kapanmasını kolaylaştırmak için tasarlanan çekmece kılavuzları, çekmeceleri sonuna kadar çekmek için de uygundur. Ek olarak, çekmece kılavuzu çekmecenin sürtünmesini azaltır ve aşınmayı önler.

Montaj sırasında, çekmece kılavuzu mobilya masalarına veya çekmecelere tutturulur. Mobilya masalarına takılan kılavuzların kanal işlevi vardır; Çekmecelere takılan raylar kanalların tekerlek yapılarıyla ileri ve geri hareket etmelerini sağlar. Aynı zamanda samet ray fiyatları da araştırılmalıdır.
Kullanılan çekmecenin türüne ve malzemesine bağlı olarak farklı malzemelerden ve boyutlardan yapılmış çekmece kılavuzları, genellikle çekmecenin tabanına tutturularak kullanılır ve orta ve üst kısımlara monte edilen çekmece kılavuz tipleri vardır.

Çekmece kılavuzları, mobilya tablasına veya çekmeceleri vidalı çekmecelere tutturulmuştur, bunların boyutları tablaların ve çekmecelerin kalınlığına karşılık gelir. Kılavuz olabilecek smart slide ray sistemleri çeşitli özelliklerde üretilmektedir ve tek taraflı ve çift taraflı, teleskopik ve bilyalı döner sistemler olabilir. Hafif metal veya sert plastikten yapılmış bu teleskopik raylar ayrıca çelik metal kullanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.