2000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
İş Güvenliği Malzemeleri

Siz çalışırken kazalar meydana gelebilir. Bu kazaların bir kısmı ciddi sağlık problemlerine sebep olabilir bu sebeple kendini ve çevrenizi bu kazalardan korumak ya da kazaların verebileceği zararı en aza indirmek için iş güvenliği malzemeleri kullanmalısınız.
 
Kişisel koruyucu ekipmanlar olarak geçen ve iş güvenliği malzemeleri temelini oluşturan ekipmanlar ise şunlardır:
 
Başın korunması ile ilgili olan ekipmanlar baret olarak adlandırılan ve başı çarpmalara karşı koruyan ekipmanlardır.
 
Gözlere toza, buhara yada kıymıklara karşı koruyan kişisel koruyucu ekipman olan gözlüklerin iş koluna göre değişiklik gösteren çeşitleri mevcuttur.
 
Uzun süre yüksek sese maruz kalan insanlarda işitme kaybı görülebilir. Bunu önlenmesi için ses geçirmeyen kulaklıkların kullanılması gerekmektedir.
 
Sizleri zehirli gazlardan koruması için tasarlan maskeler solunum yolunuzda oluşabilecek hastalıkların önlenmesini sağlamaktadır. Yapılan işe göre çeşitlilik gösteren maskeleri seçerken dikkatli olmalısınız.
 
İşinizi yaparken en çok kullandığınız organınız ellerinizdir. Şüphesizdir ki kazalardan en çok etkilenenler de onlardır. Bu sebeple iş eldivenlerini kullanmak ellerinizi korumanıza yardımcı olacaktır.
 
Zemine daha rahat basmanız ve üzerine düşecek ağır malzemelerden ayaklarınızı koruyabilmeniz için iş ayakkabıları çok önemlidir.
 
Uyarı Levhaları
 
İş güvenliği malzemelerinden birisi de uyarı levhası olmaktadır. Bu levhaların görevi çalışma ortamında oluşabilecek her türlü kaza hakkında çalışanlara bilgi vermesidir. İş güvenliğini sağlamak sadece işçiye ait bir sorumluluk değildir. İşveren de uyarı levhalarını uygulanması gereken yerlerde kullanarak bu sorumluluğu paylaşır.
 
İş güvenliği levhalarının edindiklere görevlere göre çeşitleri bulunmaktadır. Levhaların görevleri arasında yön gösterme, bilgilendirme ve tehlike ile ilgili uyarılar bulunur.
 
Kullanılmaları hayati önem taşıyan uyarı levhası fiyatları ise oldukça uygundur. İster tehlikelerin gösterilmesi için kullanılan levhalar olsun isterse de bilgi vermek için kullanılan levhalar olsun sitemizde 7.80 TL’ye bulabilirsiniz.
 
Çocuk Güvenlik Ürünleri
 
Çocuğumuz olduktan sonra onların güvenliklerini her şeyin üstünde tutmaya başlarız. Özellikle de yeni yürümeye başladıklarında evimizde bulunan bütün sivri köşeleri yumuşatırız.
 
Çocuklara ciddi zararlar verebilecek ortamları değiştirmek istediğimizde de devreye çocuk güvenlik ürünleri girmektedir.
 
Her ailenin en çok korktuğu şeylerin başında elektrik prizleri gelir. Prizler çocuklar için büyülü bir oyuncak gibidir. Bu sebeple priz kapakları çocuk güvenliği konusunda önemli rol oynamaktadır.
 
Çocukların karşı koyamadıkları diğer bir tehlike ise kapılarla oynamalarıdır. Kapıya ellerinin sıkışmasını engellemek için kapı stoperleri kullanabilirsiniz.
 
Çocuklar için tehlikeli olabilecek şeyleri sakladığımız çekmecelerim de ne yazık ki çocukların ilgi alanlarında olmaktadırlar. Çekmeceleri açmalarını önlemek için ise kapak kilitlerini kullanabilirsiniz.
 
Evinizi havalandırmak için camlarınızı açtığınızda içinizin rahat etmesi için ise pencere kilitlerini kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.