2000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4

Bulaşık Makineleri Ve Özellikleri

 Bir zamanlar lüks bir cihaz olduğu düşünülen bulaşık makineleri, sahip olması gereken, zaman kazandıran mutfak cihazlarına dönüşmüştür. Bulaşık makinesi fiyatları temel olarak kapasite ve özel özelliklerden etkilenir, ancak paslanmaz çelik gibi bazı bulaşık makinesi kaplamalarından da etkilenebilir.

 Bulaşık makinesi modelleri sayısız özellik ve enerji tasarrufu seçenekleri ile geliştirilmiştir, bu nedenle bu özelliklerin ne olduğu hakkında bir fikir sahibi olmak en iyisidir. O zaman bulaşık makinesi alırken sizin için neyin önemli olduğuna karar verebilirsiniz.

 Öncelikli olarak Silverline bulaşık makinaları hakkında bilgi verdikten sonra dikkat etmeniz gereken konular hakkında bilgiler de verilecektir.

 

 Silverline Bulaşık Makinesi

 Ankastre bulaşık makinaları arasında güvenli bir isim olan bu ürünlerde yüksek kapasite bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı ve gecikmeli başlatma sistemleri oldukça önemlidir. Su taşma emniyeti bulunan ürünlerin bulaşıklarınızı güvenle yıkadığından emin olabilirsiniz.

 

 Kapasite: Standart ve Kompakt Boyut

 İlk dikkat bulaşık makinesi kapasitesine verilmelidir. 18 inçlik bulaşık makinesi genellikle iki ila üç kişi için yeterlidir ve altı ya da sekiz standart yer ayarı yapabilir. Normal bir 24 inç bulaşık makinesi, 12 ila 14 standart yer ayarı kapasitesine sahiptir ve yeterince aile büyüklüğündedir.

 Yer ayarları aldatıcı olabilir ve bu nedenle, aile kullanımı için standart 24 inç bulaşık makinesi önerilmektedir. 18 inçlik kompakt bir bulaşık makinesi, bir çift veya küçük mutfak ve ara sıra kullanım için mükemmeldir.

 

 Tipler: Yerleşik, Taşınabilir, Çekmece veya Tezgah Üstü Modeller

 Ankastre, portatif veya tezgah üstü bulaşık makinesi satın alma tercihiniz, evinizi kiralamanıza veya ev sahibi olmanıza bağlıdır. Aynı zamanda evinizin büyüklüğüne ve evinizin genişliğine de bağlıdır. Her bulaşık makinesinin kendine özgü yararları ve kısıtlamaları vardır.

 Fiyat söz konusu olduğunda, en ekonomik tezgah modelleri ve bazı taşınabilir modellerdir. Tezgah modelleri en küçüğüdür ve büyük bir aile için yeterli olmayabilir. Ancak bir daire kiralıyorsanız ve sınırlı alana sahipseniz, bu sizin için en iyi seçenek olabilir.

 Ankastre, yüksek kaliteli portatif ve çekmece bulaşık makinesi fiyatları, stil ve özelliklerden etkilenir. Hala birçok ekonomik yerleşik ve taşınabilir model bulabilirsiniz. Kiracıysanız ve taşınırken bulaşık makinesini yanınıza almayı planlıyorsanız, yerleşik bir modelde taşınabilir bir model tercih edilir.

 

 Enerji Tasarrufu ile İlgili Hususlar

 Energy Star sembolünü gururla sergileyen veya Enerji Verimliliği Konsorsiyumu tarafından onaylanan bir bulaşık makinesi tercih edilmelidir. Bu modeller kalifiye olmayan bulaşık makinesi modellerine kıyasla size enerji tasarrufu sağlayacaktır.

 Bugünün bulaşık makineleri çalıştırmak çok daha verimli hale geldi, ancak döngüleri uzadı. Bazı bulaşık makineleri düşük su özelliklerine veya ölçülü su kullanımlarında iyidir ve hızlı yıkama seçeneklerine sahiptir. Kategorilerde yer alan bulaşık makinelerinin hızlı yıkama süresi 39 dakikadır.

 Diğer bir enerji tasarrufu, gecikmeli başlatma seçeneğidir. Bulaşık makinenizi istediğiniz saatte başlatarak elektrik birim ücretlerinin daha ucuz olduğu vakitlerde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Yıkama performansı A kalite olan ürünler tercih etmek yararınıza olacaktır.

 

 Sert Yiyecekleri Bertaraf Etme Özelliği

 Bulaşıkları bulaşık makinesine yüklemeden önce kazımak, ön yıkama yapmak veya durulamak istemiyorsanız, bu kesinlikle öncelikli bir özelliktir. Üniteye monte edilmiş olan bu özellik, ilk durulama döngüsü sırasında gıda artıklarını ve kiri ortadan kaldırır.

 

 Böylece son durulama döngüsü sırasında temiz bulaşıkların etrafında kaymaz. Bazı modellerde kendi kendini temizleyen filtreler bulunur. Bazılarında ise el ile temizlenmesi ve yıkanması gereken filtreler vardır. Bulaşık makinesinin sahip olduğu filtreleme sisteminin tipini sorarak satın almalısınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.