2000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Fiş Ve Prizler
Bireysel olarak hem ev ortamında hem de iş dünyasında fiş ve prizler vazgeçilmez en önemli parçalar arasında yer alır. Elektrikle alakalı yapılacak tüm çalışmalar için kaliteli bir kullanım olanağı tanıyacak ürün çeşitlerinin kullanılması gerekir. Özellikle ev ortamında pratik bir yapı oluşturması; farklı eşyaların rahatlıkla kullanılması için etkili çözüm yöntemleri sunmaktadır.
 
Tabii bunu gerçekleştirirken mutlaka güvenli bir alan yaratması büyük öneme sahiptir. Sağlıklı bir yapı oluşturmalıdır ve akım ile insan arasında korunak sağlamalıdır. Bu durum hem fiş hem de prizler için önemlidir. Kullanılacak alana bağlı olarak geniş ürün yelpazesi arasında güvenli şekilde tercih gerçekleştirebilirsiniz.
 
Farklı Yapılarla Fiş Çeşitleri
 
Günümüzde amaca bağlı olarak değişik fonksiyonel yapılar ile pek çok farklı fişler bulunuyor. Kaliteli üretim yapısı ile özellikle birden fazla elektrikli aletin kullanılmasına olanak tanıyan fiş çeşitleri, aynı zamanda akım korumalı bir ayrıcalık tanımaktadır. Böylece yapılan topraklama üzerinden güvenli şekilde bu ürünleri kullananlar; herhangi bir risk faktörü oluşmadan elektrikli aletleri çalıştırabilirsiniz.
 
Özellikle yüksek akım geçişini kontrol eden kaliteli fiş ürünleri sayesinde, mekanik ürünlerin teknolojik sistemlerini koruma şansını elde etmeniz mümkün. Hem farklı alanlar için ekleme ürünler hem de priz tasarımlı modeller arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Kablolu ya da kablosuz ürünler kullanacağınız alanın yapısına ve mesafesine bağlı olarak seçim imkanı sunuyor. Dayanıklı malzeme yapısı sayesinde, uzun yıllar güvenli şekilde kullanabileceğiniz ürünler kategoride yer almaktadır.
 
Özel Tasarım ve Kaliteli Prizler
 
Özellikle evlerde elektriği sağlıklı şekilde kullanabilmek için bağlantı konusunda, prizler mutlaka kaliteli bir yapıya sahip olmalıdır. Elektriği dengeli şekilde iletecek akım korumasıyla beraber, aynı zamanda konforlu olmalıdır. Zorlanmadan gün içerisinde sürekli hem evlerde hem de iş yerlerinde çalıştıracak ürünler değerlendirmelidir. Priz modelleri fonksiyonel yapısının yanı sıra ayrıca dekoratif olarak da büyük öneme sahiptir. Görsel açıdan şık ve etkileyici model yapıları ev ve işyerleri için güzel bir görüntü sunmalıdır.
 
Tasarım açısından geniş ürün yelpazesi ile farklı modeller içerisinden tercih gerçekleştirebilirsiniz. Işığı açma kapatma ya da farklı fiş modellerini rahatlıkla takabilmek için, fonksiyonel dizayna sahip ürünler kategori bünyesinde yer alıyor.
 
Korumalı ve Fonksiyonel Fiş ile Prizler
 
Özellikle farklı sayılardaki priz yapısı olan ürünler günümüzde oldukça fazla değerlendiriliyor. Gerekmediği zamanlarda elektriği kesecek açma kapatma düğmesiyle beraber, elektrikten tasarruf edilebilir ve rahatlıkla pek çok ürün kullanılabilir. Elektronik aletler açısından cep telefonu, bilgisayar, televizyon ve elektrik süpürgesi gibi pek çok ürünü rahatlıkla bir arada kullanabilirsiniz.
 
Elektriği eşit olarak yayan ve dayanıklı yapıya sahip olan bu ürünler, herhangi bir sorun yaşanmadan güvenli şekilde günün 24 saati kullanım imkanı tanıyor. Kullanacağınız alana ve amaca bağlı olarak kategori üzerinden tercih yapabilirsiniz. Uygun fiyatlarla birbirinden değişik priz ve fişler güvenli şekilde sipariş verilebilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.