2000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Hırdavatçıdan Şeritli Ölçü Aletleri

​​​​​​​Bir hırdavatçıda olması gereken bütün ürünleri bulabileceğiniz kategoride sattığı farklı ölçü aletleri ile de alanındaki en iyi firmalardan birisi olmayı başarmış durumdadır.

Halen daha piyasada bulunan ve ustasından amatörüne bütün kullanıcılarının ihtiyacı olabilecek birçok ölçü aletleri için uygun platform olarak faaliyet gösteren internet sitesinin tam bir e hırdavatçı olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Hırdavatçıda Satılan Belli Başlı Ölçü Aletleri Şunlardır:

Metreler, hırdavatçı internet sitesinin sattığı en önemli ölçü aletleri arasında ilk sırayı almaktadır. Genel bir kavram olarak belirttiğimiz metreler hırdavat ürünlerinin satıldığı ve yukarıda internet adresini verdiğimiz internet sitesinde farklı markalar altında satışı yapılan ürünlerdir.

Stanley Metre Ürünler

Stanley metre, hırdavatçıda satılan ve ölçü aletleri kategorisinde bulunan ürünlerdendir. Kaliteli bir marka olan stanley markasının ürettiği bu ürün uzman kullanıcılar için tasarlanmış ve üretilmiştir. Farklı boylarda uzunlukları bulunan bu metreler ile her türlü alan ölçümünü kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kaliteli şerit metalden üretilmiş, kolay kolay bozulmayan ve kırılmayan bu ürünü uygun fiyattan satın alarak yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz.

Hırdavatçıdan Ucuz Metreler
Hırdavatçı internet sitesinin sattığı metreler farklı markalarda olmakla birlikte halen daha sektördeki en ucuz metreler olarak da bilinen ürünlerdir. Ucuz ürünler olmasının yanı sıra kalitesi ve uzun ömürlülüğü ile de tercih edilen bu ürünleri hırdavatçıdan satın alarak güvenle kullanabilirsiniz.

Şerit Metre
Ölçüm aletleri arasında bulunan metrelerin birçoğunun şerit metreler olarak üretildiği bilinmektedir. Hırdavat ürünleri satan internet sitesinde satılan metreler de şerit metreler olarak satılan ürünlerdir. Bu metreler inceltilmiş çelik üründen yapılmış metalle üretilmiştir.

Üzerinde ölçüm yapabilecek rakamların bulunduğu ve cm cinsinden bölümlere ayrılmış çizgilerle üretilmiş olan şerit metreler halen daha piyasada en çok kullanılan ve tercih edilen ürünlerdendir.

Şerit metre fiyatları hırdavatçının internet sitesinde teşhir edilen ürünlerin altında yazan fiyatlardır. İnternet sitesine giriş yaparak şerit metrelerin tamamını inceleyebilir ve fiyatları hakkında  daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hırdavatçının satış ve fiyat politikaları doğrultusunda bu ürünleri kredi kartı ile dilerseniz taksitle satın alabilirsiniz. Kargo teslimatlı olarak kapınıza kadar gönderilebilecek ve kusurlu olanlarının iadesinin mümkün olduğu bu ürünleri korkusuzca ve güvenerek satın alabilirsiniz. Hırdavatçı sitesinin garantisi ile satılan ürünleri yıllarca sorunsuz olarak kullanabileceğinizi vaat ve taahhüt ediyoruz.

Şerit metre ürünlerini sipariş ederek ürün sepetine atabilirsiniz. Bu ürünleri satın alma için kredi kartı bilgilerinin girildiği bölüme giriş yaparak ürün satın alım işlemlerini sorunsuzca tamamlayabilirsiniz. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.