2000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim
Modern Dekorasyon Önerileri
26.04.2021

Modern Dekorasyon Önerileri

Duvar renklerinin somon, bej, vizon, ekru ve yavruağzı olması odayı daha aydınlık ve geniş göstermektedir. Farklılık yaratmak isteyen kişiler ise duvar renklerini genel olarak sade tutup bir duvarda ise rengi patlatmaktadır. Mobilya seçimlerinde ise ekru renk minderi koltuklar ve berjerler bu dekorasyonu bohem tarza uygun hale getirecektir. Bol yeşillik ve bitki kullanımı yapılan bu ev tasarımı için oldukça önemlidir. Özellikle büyük saksı bitkileri ve ev içerisinde oluşturulan sarkıt bitkiler, evin şık ve modern görünümünü desteklemektedir.

Mutfak Dekorasyonunda Aydınlık Görünüm

Mutfağını dekore edecek olan kişiler mutfak mobilya seçimlerinde daha sade ve aydınlık parçalar kullanmaktadır. Mutfağın ferah ve geniş gözükmesini isteyen kişiler masa takımı, perde ve halı seçimlerini daha aydınlık tonlar ile yapmaktadır. Mutfak dekorasyonunda dolap ve tezgah ürünleri de en önemli parçalardan biridir. Mutfak için uyumlu renkler arasında altın sarısı kulpları olan beyaz renk dolaplar ve ahşap görünüm tezgahlar bu sezonun en beğenilen mutfak dekorasyon önerilerinden biridir. Diğer eşyaların da aydınlık olması mutfağı daha geniş göstermektedir.

Şık Salon Dekorasyonu ve Ev Tasarımı

Ev tasarımı ve dekorasyonu yapmak isteyen kişiler için en önemli alanlardan biri salon ve oturma alanıdır. Salon dekorasyonu evin tasarımını gösteren bölümlerden biridir. Salonda şık parça seçimleri yaparak daha gösterişli bir görünüm elde etmek isteyen kişiler koltuk ve oturma alanlarında sade mobilyalar kullanarak, aksesuar seçimlerinde şık ürünlere yönelmektedir. Ekru renk oturma grubu ile şık ve büyük halı seçimi salonun havasını oldukça gösterişli forma sokacaktır. Aynı zamanda avize seçimlerinde taşlı ve büyük modellere yönelen kişiler salon dekorasyonunu şık hale getirecektir.

Yatak Odası Tasarımı

Evin en özel bölümlerinden biri olan yatak odası tasarım konusunda daha zarif parça seçimlerine yöneltmektedir. Yüksek yatak başlığı ve yatak ucu minderi ile eşya seçimi yapan kişiler yatak odası tasarımı için ekru ve pudra renklerini kullanmaktadır. Uzun yere kadar uzanan tül ve fon perdeler ile yatak odası şık tasarım oluşturmaktadır. Aynı zamanda aynanın üç bölümlü olması, odayı daha geniş gösterecektir. Avize seçimlerinde modern tasarımlar yatak odasının hem şık hem zarif bir görünüm içerisine girmesine yardımcı olmaktadır.

Üç Boyutlu Paneller İle Televizyon Ünitesi Oluşturma

Ev dekorasyonu için oturma alanlarında oluşturulan televizyon ünitesi alanı, oturma alanının konseptini de net olarak öne çıkarmaktadır. Son zamanların en çok kullanılan dekorasyon ürünlerinden biri üç boyutlu panellerdir. Hem duvar hem yatak başı hem de televizyon ünitesi için tasarlanan bu paneller, televizyonun doğru bir açıda durmasını sağlayarak yerden tasarruf ettirir. Üç boyutlu panellerin şık ve modern görünümü de dekorasyonun farklı bir forma girmesine yardımcı olarak mekana derinlik kazandırmaktadır.

Maskülen Salon Tasarımı

Salon tasarımlarında daha koyu ve ciddi duruşlu parçalar seçerek maskülen bir görünüm elde etmek mümkün. Gri ve siyah renklerinde mobilya seçimi ve deri koltuk kullanımı salonun havasını modern bir şekle sokmaktadır. Avize seçimlerinin siyah ve alçak olması salonun maskülen havasını net hissettirmektedir.

Şarjlı Matkaplar: Her İşiniz İçin Enerjik Yardımcılar

Şarjlı Matkaplar: Her İşiniz İçin Enerjik Yardımcılar

Evdeki veya işyerinizdeki projeleri başarmak için vazgeçilmez bir araç olan şarjlı matkaplar, her türlü matkap işinizi kolaylaştırmanın en iyi yollarından biridir. Kablosuz, taşınabilir ve güçlü bir şekilde tasarlanmış olan şarjlı matkaplar, herhangi bir elektrik prizi veya uzatma kablosu gerektirmeden işlerinizi hızlıca halletmenize yardımcı olur. Bu blog yazısında, şarjlı matkapların ne olduğunu, nasıl çalıştığını ve size neler sunabileceğini inceleyeceğiz.

Devamını Oku
25.10.2023
Ankastre Ürünler Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ankastre Ürünler Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Günümüzde ankastre set mutfakların vazgeçilmez unsurları olarak yer almaktadır. Gerek mutfakta yer kaplamayan pratik özellikleriyle, gerek mutfağa farklı bir görünüm kazandıran şekilleriyle estetik bir hava yaratan ankastre, Fransızca "encastre" kelimesinden dilimize geçmiş olup, bir yere veya oyuğa yerleştirilmiş (eşya veya tesisat )manasına gelmektedir.

Devamını Oku
10.09.2021
Modern Dekorasyon Önerileri

Modern Dekorasyon Önerileri

Ev dekorasyonlarına ilgi duyan ya da evlerini yeniden dekora edecek kişiler için yeni sezon pek çok dekorasyon önerisi bulunmaktadır. Belirli bir konsept üzerinden ilerlemek isteyen kişiler için renk uyumları ve eşya seçimleri en önemli kriterlerden biridir. Ev dekorasyonunda salon ve oturma odası dekore edecek kişiler duvar renklerinden koltuk seçimlerine kadar belirledikleri konseptte devam etmektedir. Bu sene evlerde bohem tarz dekorasyon ürünleri sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Dekorasyon konusunda sade ama modern görünüm elde etmek isteyenler bohem tarza yöneliyor.  

Devamını Oku
26.04.2021
Mutfak Dekorasyonunda Eviye Seçimi

Mutfak Dekorasyonunda Eviye Seçimi

İnsan hayatının büyük bir çoğunluğu iş yerinde hayatının kalan diğer kısmı ise ev ortamında geçmektedir. Bu yüzden ev dekorasyonun doğru ve ev halkının hayatını kolaylaştıran şekilde dizayn edilmesi büyük önem taşımaktadır. Zamanın önemli bir kısmının geçirildiği bu ortamlar kişilerin huzuruna, enerjisine ve mutluluğuna direkt olarak etki etmektedir. Ev dekorasyonun ise en önemli noktalarından birisi mutfaklardır. Çünkü mutfaklar aile bireyleriyle ve misafirlerle en çok bir arada zaman geçirilen evin olmazsa olmaz bölümlerinden biridir.  

Devamını Oku
26.04.2021
Anahtar Çeşitleri

Anahtar Çeşitleri

Anahtarlar farklı format ve özellikleri ile yaşadığımız bütün alanlarda ihtiyacımız olan ürünlerdir. Özellikle de su tesisatları gibi tesisatların bulunduğu ve cıvata ya da vidası bulunan sistemlerin olduğu yapılarda anahtarlar olmadan herhangi bir işlem gerçekleştirmek mümkün değildir.

Devamını Oku
26.04.2021
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.