2000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim

Nanofix Express Montaj Tutkalı (Sıvı Çivi) - 390 gr

Barkod : 8699463000140
Ürün Kodu : NAN.EXP.M500
115,00 TL
Fiyat Alarmı
Süper Hızlı Kargo
2000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
18.04.2024 tarihine kadar kargoda
115,00 TL

Nanofix tek komponentli. Hızlı kürleşen , poliüretan asalı bir yapıştırıcıdır. Yüksek yapışma ve hızlı kürleşme özelliğini bir arada bulundurur. Nemle kürleşir. Yaygın tüm yapı malzemelerini yapıştırmak üzere kullanılır.

Özellikler:

Hızlı kürleşme, kısa pres süresi, şeffaf. Birçok yüzeyde mükemmel yapışma. Düşey ve yatay yüzeyde uygulanabilir, akma yapmaz. Az tüketilir, ekonomiktir. Neme ve hava şartlarına mükemmel daynır (DIN EN 204’e göre D4) kullanımı kolaydır. Kimyasallara dayanıklıdır.İç ve dış mekanlarda uygulanabilir. Kokusuzdur.

Uygulama Alanları:

Kalıcı ve güçlü yapışma istenen yapı ve tamirat işlerinde , gözenekli-gözenekli ve gözeneksiz-gözeneksiz yüzey yapıştırma işlemleri için uygundur. Ahşap,MDF, beton,  metal, polistiren ve poliüretan köpük, PVC, mermer, granit, polikarbonat, cam, seramik gibibirçok yapı malzemesini yapıştırmada kullanılabilir.

Ürün Özellikleri

Tek komponentli

Hızlı Kürleşir

Birçok yüzeyde mükemmel yapışma sağlar

Yaygın tüm yapı malzemelerini yapıştırmak üzere kullanılır.
Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır. Değişim veya iade işleminiz için destek hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Sipariş oluşturduğunuz ürünler satın alma ekranlarında size gösterilen tarih / tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.