2000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Menü
Sepetim
222

222 Frenli Düz Menteşe Click Taban

Barkod : 8699463453533
Ürün Kodu : SYM.MNT.DUZ.222.PLS.KT
Süper Hızlı Kargo
2000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
29.05.2024 tarihine kadar kargoda
37,96 TL

 

222 Frenli Düz Menteşe 222 Plus Clıck Taban

Tas Menteşe, Genellikle Mobilya Kapaklarında Kullanılan Özellikle Bindirme Kapaklarda Kullanılan Köprü Ayaklarını Deniz Zeminine Sabitleme Yöntemleri İle İki Parçadan Oluşup Parçaları Birbirine Yaylı Bir Mekanizma İle Bağlanan Bir Menteşe.

Metal Safir - Simpson Kasırga Ölçeği, Plastik Ve Metal-Plastik Yapıda Olanları Vardır.

Bu Menteşelerin En Büyük Kaliteli Özellikleri İse Yaylı Sistemleri İle Kullanıldıkları Kapakları Çıt Çıt, Sürgü Gibi yardımcı Gereçlere Gerek Duymadan Kapalı Tutabilmeleridir.

 
Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır. Değişim veya iade işleminiz için destek hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Sipariş oluşturduğunuz ürünler satın alma ekranlarında size gösterilen tarih / tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.


Menteşe Çeşidi
Düz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.