sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

KÜGERR Patentli Derin Sessizlik Teknolojisi Radialitic ile Farklıdır

Patentli derin sessizlik teknolojisi olan Radialitic'in en büyük özelliği, motor ile elektronik sistem arasındaki gerilimleri minimuma indirip motorun daha sessiz ve yumuşak çalışmasını sağlamaktadır. Bunun dışından KÜGERR kullandığı tüm motorlarda daha fazla sessizlik için dönüş sistemini yeniden optimize eder. Çalışırken sürtünme olmamasından, pervanenin kanat açılarına kadar pek çok aşamayı kapsayan Radialitic Teknolojisi KÜGERR'deki şaşırtıcı sessizliğin altında yatan nedendir.

KÜGERR Sessizdir

Tüm KÜGERR modelleri üstün sessizliğe sahiptir ve KÜGERR'in ilk amacı budur. Artık yemek pişirirken davlumbazın gürültüsünden rahatsız olmayacaksınız. KÜGERR özellikle 1-2- ve 3. kademelerde derin bir sessizlik içinde çalışır. Öyle ki, bazı kademelerde çalışırken neredeyse duyamazsınız.**

KÜGERR sessizliğini daha iyi anlamak için noter huzurunda çekilen tanıtım filmimizi mutlaka seyredin. KÜGERR sessizliği bağımsız ve akredite kuruluşlar tarafından yapılan karşılaştırmalı testlerle de kanıtlanmıştır.***

KÜGERR Enerji Tasarrufludur

Patentli Radialitic Teknolojisi'nin ve kullanılan sessiz motorların bir diğer faydası da enerji tasarrufu sağlamasıdır. Standart ürünlere göre %50'ye varan enerji tasarrufuyla elektrikten tasarruf edin. Ürünlerin enerji etiketlerini inceleyin ve hangi enerji sınıfına ait olduğuna dikkat edin.

KÜGERR Yüksek Emiş Gücü Demektir

KÜGERR sessiz motorlara sahip olmasının yanında yüksek emiş gücüne sahiptir. Emiş güçleri, metreküp cinsinden ölçülür. Lütfen ürün alırken, emiş gücünün kaç metreküp olduğuna dikkat ediniz. Abartılı rakamlara şüpheyle yaklaşınız. 

KÜGERR Uzun Ömürlüdür

KÜGERR, kapalı devre motor yapısı sayesinde uzun ömürlüdür. Sıradan motorlu cihazlar, açık yapıları sebebiyle yemekten çıkan yağları doğrudan iç haznesine çeker ve belli bir süre sonra işlevlerini yitirirler. Sıradan cihazların zamanla düşen emiş güçlerinin bir sebebi de budur.

KÜGERR'de kullanılan sessiz motorlar ise kapalı devre yapısı sayesinde, yemekten çıkan yağların motorun iç haznelerine girmesini engeller, böylece daha uzun bir kullanım ömrü sunar. 

KÜGERR Zaman Ayarlıdır

KÜGERR'de standart olan bir başka özellik, zaman ayarlı otomatik kapanma. İşiniz bittikten sonra basın tuşuna, o havalandırsın ve kendi kendine kapansın. Artık bunun için mutfağına geri dönmesine gerek yok.

KÜGERR Filtrenizin Kirlenip Kirlenmediğini Haber Verir

KÜGERR, filtrenizin kirlenip kirlenmediğini size haber vererek, ürün için gerekli bakımı yapmanıza imkan verir.

KÜGERR Filtrelerini Bulaşık Makinesinde Yıkayabilirsiniz

KÜGERR'in ürünlerinde kullandığı filtreleri, bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. KÜGERR'e ait alüminyum filtrelerinizi elde yıkamanıza gerek yoktur. Filtre temizliği uyarısını aldığınızda filtrelerinizi bulaşık makinesine yerleştirerek kolayca ve güvenle temizleyebilirsiniz.

LED Aydınlatmalar

KÜGERR tüm modellerinde LED aydınlatmalar kullanır, böylece daha çok ışığı çok daha tasarruflu bir biçimde elde etmiş olursunuz. 

KÜGERR Gerçek Paslanmaz Çelik Kullanır

Her INOX ibaresi paslanmaz çelik demek değildir ve çeliklerin arasında kalite farkları vardır. KÜGERR %100 gerçek paslanmaz çelik kullanır ve ömür boyu paslanmazlık garantisi verir. 

KÜGERR Baca Bağlantısı Olmadan da Kullanılabilir

Tüm KÜGERR modelleri aynı zamanda karbon filtreli/baca bağlantısız olarak da kullanılabilir. Sıradan karbon filtrelerden farklı olarak, özel olarak geliştirilen sessiz nano karbon filtrelerimiz baca bağlantısız kullanımlarda da üstün sessizlik sağlar. 

KÜGERR için özel geliştirilen nano karbon filtreler, sıradan karbon filtreli kullanımlardan 4 kat daha sessizdir. Bunun yanında, nano karbon filtrelerinizi sürekli yenisiyle değiştirmenize gerek yoktur. 24 ay boyunca yıkayarak, kullanılabilir. 

KÜGERR Ücretsiz Montaj ve Kurulum Demektir

KÜGERR'in yurdun dört bir yanındaki geniş servis ağına tek telefonla ulaşabilir, randevu oluşturabilirsiniz. Ücretsiz montaj hizmeti vermediğimiz tek bir köy bile bulunmamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.