sadsad x
asdasd
147,00 TL

White Daisy Çift Motor Camlı Beyaz Aspiratör (F2)

Ürün Kodu : MTRF.ASP.CIFT
freeshipping_1511595771936.png (1 KB)
fast_shipping.png (4 KB)
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • White Daisy Çift Motor Camlı Beyaz Aspiratör (F2)

  Ürün Detayı


  White Daisy Asp0001 Aspiratör Fiyatı Ne Kadar ?

  White Daisy Aspiratörler kapasitelerine ve verdiği özelliklerine göre fiyatları değişir. Ürünün başlıca değişen fiyat nedenleri aspiratörlerin çekiş gücü ve dekoratif tasarımlarındandır . Genellikle standart üretilen bu aspiratörler çift motorludurlar. Dilediğiniz White Daisy  aspiratörü emiş gücüne bakarak seçip satın alabilirsiniz. White Daisy Aspiratörlerin emiş gücü metreküp cinsinden gösterilir. Bu ürünün sunduğu özellikler ile fiyatı tam anlamıyla muhteşem bir şey. Yeni teknoloji ile yapılan bu ürün hem evinizin görünümünü güzelleştirir hem de size oldukça kolaylık sağlar.

  White Daisy Aspiratör Özellikleri Nelerdir ?

  White Daisy davlumbazlar en son teknoloji tasarımı, yenilikçi stili ile havayı temiz tutmada en büyük görevi üstlenmektedir. White Daisy aspiratör kullanımı oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca kurulması son derece kolay olması ile birlikte mutfaklarınızda müthiş bir görünüm kazandırır. White Daisy Aspiratör, gaz halindeki akışkanları emmeye ve istenilen ortamdan uzaklaştırmaya yarayan bir fan çeşididir. Aynı zamanda temizleyici anlamındadır. White Daisy Aspiratörler çeşitli yerlerde kullanılmaktadır.Basınçlı bölge bileşenleri : debi, hava akış yönü, sızdırma alanları ve akış basıncı meydana getirir. Havada bulunan duman, is, koku vb. yabancı maddeleri emerek dışarı atan veya kendisine bağlayan bir kabın içindeki gazı seyretmeye yada sıkıştırmaya yarayan, içerisinden bir sıvı geçirilerek çalıştırılan alete aspiratör denir. Kullanımı oldukça kolay olan aspiratörler tüm ihtiyaç tiplerine cevap  veren ve göz alıcı Esty, White Daisy aspiratörler çok geniş kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir. Çok geniş kullanma alanına sahip olan küçük motorlar bir fazlı olarak  imal edilirler. Bu bir fazlı motorlardan bazıları vantilatör ve aspiratörlerde de kullanılır. White Daisy Aspiratörler göz zevkinize ve dekorasyon tercihinize göre klasik yada sürgülü olabilir.

  Kısaca white daisy asp0001 ürününden bahsedecek olursak :

  Boyut:300x600 mm, Güç:2x90 W, Kontrol Butonu:Switch, Hız:3, Filtre Tipi: 1xAlüminyum, Debi (m3/h):460, Ses Seviyesi :51 dB, Motor sayısı: Çift Motorlu olarak ürün özelliklerinden bahsetmiş oluruz.

  White Daisy Asp0001 Aspiratör Nasıl Bir Üründür ?

  White daisy  Asp0001 aspiratör en son teknoloji tasarımı, yenilikçi stili ile havayı temiz tutmada en büyük görevi üstlenmektedir. Tezgah üstü tipi aspiratörlerin kullanımı oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca kurulması son derece kolay olması ile birlikte mutfaklarınızda müthiş bir görünüm kazandırır. White daisy asp0001 aspiratör buhar yoğunluğuna göre artış gösteren seviyesi sayesinde çok kısa bir sürede oldukça fazla emiş gücü göstererek tüm ortamı temizlemektedir.
  Özel filtreleri sayesinde geniş yüzeydeki kokuları hızlıca giderir ve mutfağınıza temiz bir hava sağlamaktadır. Tezgah üstü dolaplarda aspiratörler oldukça sessiz çalışarak mutfaklarınızda adeta huzur ile birlikte yemek pişirme imkanı sağlamaktadır. Tüm ihtiyaç tiplerine cevap veren ve göz alıcı aspiratörlerden oluşan çok geniş kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir. Modern son teknoloji motorlarla üretilmiş yapısı sayesinde yüksek emiş gücü performansı ile birlikte minimum ses yapısı birleşmektedir.

  Özellikleri:

  White daisy aspiratörler en son teknoloji tasarımı, yenilikçi stili ile havayı temiz tutmada en büyük görevi üstlenmektedir.
  Tezgah üstü tipi aspiratörlerin kullanımı oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır.
  Ayrıca kurulması son derece kolay olması ile birlikte mutfaklarınızda müthiş bir görünüm kazandırır.
  White daisy aspiratörler buhar yoğunluğuna göre artış gösteren seviyesi sayesinde çok kısa bir sürede oldukça fazla emiş gücü göstererek tüm ortamı temizlemektedir.
  Özel filtreleri sayesinde geniş yüzeydeki kokuları hızlıca giderir ve mutfağınıza temiz bir hava sağlamaktadır.
  Tezgah üstü dolaplarda aspiratörler oldukça sessiz çalışarak mutfaklarınızda adeta huzur ile birlikte yemek pişirme imkanı sağlamaktadır.
  Tüm ihtiyaç tiplerine cevap veren ve göz alıcı aspiratörlerden oluşan çok geniş kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir.
  Modern son teknoloji motorlarla üretilmiş yapısı sayesinde yüksek emiş gücü performansı ile birlikte minimum ses yapısı birleşmektedir.

  Diğer Özellikler:

  Boyut:300x600 mm
  Güç:2x90 W
  Kontrol Butonu:Switch
  Hız:3
  Filtre Tipi: 1xAlüminyum
  Debi (m3/h):460
  Ses Seviyesi :51 dB
  Motor sayısı: Çift Motorlu

  Temizlik:

  İnox yüzeyler için paslanmaz inox ankastre temizleyici sprey ile temizlik yapılmasını öneririz.

   

  ÖNEMLİ NOT: ÜRÜNÜ KARGO FİRMASI KAPINIZA GETİRDİĞİ ZAMAN MUTLAKA AÇIP, TAŞIMA ESNASINDA KIRILIP KIRILMADIĞINI KONTROL EDİNİZ. EĞER HASAR VAR İSE KARGO GÖREVLİSİNE HASAR TESPİT TUTANAĞI TUTTURUP, ÜRÜNÜ İADE EDİNİZ. AKSİ BİR DURUMDA KIRIK İADESİ YAPILAMAMAKTADIR. 

   

  ÖNEMLİ NOT 2: ÜRÜNÜ SADECE YETKİLİ SERVİS EKİBİNİN KURMASI GEREKMEKTEDİR. YETKİLİ SERVİS DIŞINDA ÜRÜNÜN KUTUSUNUN AÇILMASI DURUMUNDA GARANTİ DIŞINDA KALMAKTADIR. LÜTFEN SADECE YETKİLİ SERVİSLERE KURULUM YAPTIRINIZ. 

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.